Storyline 3

Wielokrotnie nagradzany i najpopularniejszy w Polsce program komputerowy do tworzenia kursów e-learning.

Articulate storyline
Articulate Storyline 3
Storyline 3

Articulate Storyline 3

Storyline 3 to oprogramowanie do tworzenia kursów e-learningowych. Korzystając z funkcji przycisków, markerów, suwaków, gotowego menu i pytań oraz hot spotów stworzysz interaktywne treści w kilka chwil. Wystarczy kilka kliknięć a otrzymasz porywające interakcje w kursie e-learningowym. Zapoznaj się z opisem funkcji Storyline 3 i jeśli Cię zainteresują to na dole strony znajdziesz instrukcję jak pobrać wersję demo programu ze strony produycenta.

Interakcje

Zbuduj każdą interakcję

Gdy wymyślisz własną interakcję w kursie to możesz ją stworzyć z Storyline w prosty sposób. Dzięki zastosowaniu kombinacji: warstwy slajdu, wbudowanym akcją, stanami obiektów, suwaków i markerów uzyskasz rozbudowane interakcje. Kursanci mogą kliknąć, najechać kursorem, przeciągać każdy obiekt, aby wyzwolić akcję.

Articulate Storyline 3 kurs wieś
Sprawdzenie wiedzy

Testy i Ankiety

Storyline posiada wszystko co potrzebujesz, aby sprawdzić wiedzę kursanta w każdy sposób jaki zechcesz. Masz zestaw 25 gotowych pytań testowych i ankietowych. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o możliwościach testów w Storyline 3.

Sprawdzanie wiedzy

arrow
01
Storyline pytania
Szablony pytań

Do użycie masz kilkanaście gotowych typów pytań. Dostępne też są pytania free form, które dowolnie zmodyfikujesz. Możesz w prosty i szybki sposób stworzyć wnikliwy system oceniania kuranta.

arrow
02
Storyline test
Testy

Zrób test końcowy albo dodawaj pytania przez cały kurs. Stosują punktację ujemną zmotywuj kursantów do nauki. Wynik końcowym może się składać z kilku testów.

arrow
03
Storyline 3 Bank pytań
Bank pytań

Możesz stworzyć bank pytań, który będzie losował pytania. W banku podzielisz pytania na łatwe i trudne by mieć pewność, że każdy kursant wylosuje taką samą ilość pytań łatwych i trudnych.

04
Storyline 3 wynik
Wyniki testu

Po zakończonym teście możesz udostępnić kursantowi wynik testu i opcję przegląd swoich odpowiedzi. W Storyline 3 funckja przeglądu dotyczy zarówno poprawnych jak i złych odpowiedzi.

Articulate 360

Szkolenie Articulate

Propozycje szkoleń e-learningowych