NIE trać czasu

Szkolenie
Articulate 360

Od wielu lat organizujemy szkolenia dla dużych i małych firm z obsługi programów elearningowych.

Szkolenie Articulate 360
Jak i gdzie szkolimy?

Formy szkolenia

Szkolenie prowadzimy i wyceniamy (dojazd) na zapytanie Klienta. Są to szkolenia zamknięte dla pracowników jednej firmy. W jednej i bardzo korzystnej cenie możesz przeszkolić cały zespół trenerów.
  • Miejscem szkolenia jest Twoja firma i jej pracownicy. Dojedziemy do Ciebie oszczędzając Twój czas.
  • Organizujemy także szkolenia w Naszej firmie dla pojedynczych osób, małych zespołów.
  • Dla dużych szkoleń oferujemy dwóch trenerów: jeden prowadzi szkolenia a drugi wspiera kursantów w pracy z programem.
Szkolenie prowadzimy i wyceniamy (dojazd) na zapytanie Klienta. Są to szkolenia zamknięte dla pracowników jednej firmy. W jednej i bardzo korzystnej cenie możesz przeszkolić cały zespół trenerów.
  • Wygodna forma szkolenia w pokoju webinarowym. Przez całe szkolenie widzisz obraz trenera jak pracuje w programie Articulate.
  • W każdej chwili możesz zabrać głos i poprosić o dodatkowe wyjaśnienie trenera.
  • Za twoją zgodą trener może przejąć ekran Twojego komputera i poprawić nie działającą akcję w kursie.
Szkolenie Articulate 360
opis zagadnień

Program szkolenia Articulate 360

Dzień 1 - Storyline 360

Szablon kursu

Witaj w Articulate. Zapoznasz się z interfejsem programu. Skonfigurujesz ramy kurs: rozmiaru kursu, ustawienia kolorów i czcionki dla całego kursu. W Slide Master – stworzymy szablony slajdów i pytań do testu, stronę Pomocy, aby dalsza praca nad kursem przebiegała sprawnie i z powtarzalnym layoutem kursu. 

Struktura kursu

W Story View dodamy rozdziały i ekrany kursu. Poznamy jak działa widok kursu, kopiowanie ekranów, import slajdów z innego projektu. Dowiesz się jak nawigować między scenami i dlaczego struktura kursu czasami dziwnie wygląda.

Treści w kursie

W trakcie tworzenia kursu będziemy dodawać i edytować wielokrotnie tekst + przewijanie tekstu; grafikę i kształty, postacie. Dodamy audio i wideo do kursu z omówieniem ich ustawień. Zastosujemy malarz formatów do tekstu i stanów.
Każda treść kursu trafia na Timeline i tym się też zajmiemy: jak osadzić obiekt w ramach czasowych slajdu + animacje wejścia i wyjścia.

Kluczowe funkcje

Zastosujemy w praktyce warstwy. Poznajemy właściwości warstwy bazowej i warstw dodatkowych. Wyjaśnimy zależność warstwy bazowej i warstw dodatkowy. Dodajemy przyciski do kursu i stan wyjściowy obiektu. Poznamy i zmieniamy stany przycisków w kursie. Stworzymy akcje w kursie; akcje dla stanów; akcje dla warstw. Duuużo pracy i efektów.
Na koniec stworzymy dwie akcje z warunkami jako wprowadzenie do zmiennych w Storyline. 

Import z PowerPoint

Zaimportujemy kilka slajdów z prezentacji PowerPoint i omówimy jak szybko przerobić je na kurs e-learningowy z uwzględnieniem wiedzy z dnia pierwszego treningu.

Accordion Title
Accordion Content

Dzień 2 Storyline 360

Kluczowe obiekty

Dodajemy markery do kursu z treścią, audio i wideo. Stworzymy  efektowne slajdy z suwakiem lub pokrętłem. Poznamy ich ustawienia. Kluczowym elementem będzie stworzenie i zrozumienie zależności suwaka i pokrętła z warstwami i stanami obiektów.

Test i bank pytań

Czeka Nas dużo pracy. Poznamy ogólne zasady budowy testu, punktacji, czasu trwania, liczby podejść, przeglądu wyników testu.
Stworzymy szablon komentarzy do dobrych i złych odpowiedzi tzw. Feedback master. Na koniec dowiemy się jak stworzyć bank pytań w celu ich losowania.

7 typów pytań

Utworzymy siedem różnych typów pytań: pytanie prawda/fałsz; jednokrotnego wyboru; wpisywanie w puste pole; łączenie w pary; pytanie przeciągnij i upuść.
Następnie stworzymy Freeform Question typu hot spot oraz przeciągnij i upuść. W tym ostatnim pytaniu zrobimy korelację odpowiedzi dobrej i złej ze stanami obiektów.Skonfigurujemy różne typy akcji po udzieleniu odpowiedzi nam pytanie.

Player i nawigacja

Nasz kurs "zapakujemy" do playera. Poznamy rodzaje playera i jak edytować jego kolory. Dodamy załączniki do kursu, linki, słowniczek. Stworzymy  menu kursu.
Poznajemy zaawansowane funkcje playera: blokada menu, czasu spędzonego na ekranie i przycisku Dalej tak by dostosować nawigację i przebieg kursu do Naszych wymagań 
Wyjaśnimy sobie zależności: player – slitwa czasowa– warstwa bazowa.

Publikacja kursu

Nasz kurs z testem jest gotowy! Opublikujemy kurs do Scorm dla platformy elearningowej i HTML na stronę internetową.
Ustawiamy warunki zaliczenia kursu zależne od ilość odwiedzonych slajdów lub uzyskanego wyniku w teście. Powstały kurs możemy zaimportować do platformy e-learningowej. 

Dzień 1 - Rise

Rise

Stworzymy wspólnie kurs mobilny w Rise. Ustawimy wygląd kursu, nawigację, język. Powstanie kurs składający się z kilku stron i testu z 3 pytaniami. Na koniec kurs opublikujemy. 

Import z Storyline do Rise

Dokonamy eksportu fragmentu kursu ze Storyline a następnie osadzimy go w kursie w Rise. Dzięki temu możesz wykorzystać w Rise interakcje niedostępne w tym programie zaś dostępne w Storyline 360.

Dzień 2 - Dodatki

Peek, Replay

Zobaczymy jak działają w praktyce dwa programy Peak i Replay. Programy te służą do nagrywania obrazu z ekranu komputera lub/też obrazu trenera.

Articulate Review

Opublikujemy kurs z Rise i Storyline 360 do narzędzia online służącego do recenzji kursów.

Bonusy do szkolenia

Wsparcie techniczne
po szkoleniu

Do każdego szkolenia otrzymujesz gratis usługi warte 600zł. Dostajesz 3h wsparcia online na poziomie zaawansowanym ważne 3 miesiące.  Pomożemy Ci przy imporcie kursu do najpopularniejszych platform elearningowych czy poprawimy dla Ciebie nie działającą akcję w kursie.

h
Wsparcia gratis
Wartość wsparcia
Msc ważności
01.
Pomoc techniczna

Pomożemy Ci przy imporcie kursu do najpopularniejszych platform e-learningowych czy poprawimy dla Ciebie nie działającą akcję w kursie.

02.
Pliki szkoleniowe

Nie tracimy czasu i dajemy Ci gotowe pliki: tekst, wideo, grafika, film byśmy od razu mogli zacząć praktyczny trening w środowisku Articulate.

03.
Książka CD

Pierwszy i drugi dzień treningu został opisany  w Naszej książce treningowej. Książka ma ponad 40 stron praktycznego przewodnika. 

Warto wiedzieć

Co wyróżnia Nasze szkolenie

01
01
Szkolenie w programie

Całe szkolenie prowadzone jest w formie praktycznej w programie Articulate 360.

02
02
Wieloletnie doświadczenie

Całe szkolenie prowadzone jest w formie praktycznej w programie Articulate 360.

03
03
Praktyczne porady

Indywidualne porady i wskazówki (tips, triks) wykorzystywane w wielu projektach.

04
04
Wszystkie programy

Poznasz wszystkie programy Articulate 360 w szczególności Storyline 360, Rise, Articulate Review.

05
05
Kurs od A do P jak publikacja

Będziesz dodawać treści, przyciski, używać akcje, warstwy, stanów, stworzysz test i publikować kurs.

06
06
Bezpłatne materiały

Bezpłatny dostęp do książki „krok po kroku” z treningu i gotowego szkolenia.

Referencje

Opinie
naszych
Klientów

FM Bank PBP S.A.
Trening wdrażający pracowników był przygotowany w sposób fachowy i dopracowany w szczegółach. Uczestnicy ze szkolenia wyszli z gotowymi przykładami zastosowania programów oraz poczuciem, iż trening rozwinął ich umiejętności.
FM Bank PBP S.A.
Kierownik Wydziału Wsparcia Sprzedaży Sieci Partnerskiej
Ubezpieczenia Pocztowe
Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny i z należytą starannością, jak również było na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Prowadzący wykazali się doskonałą znajomością tematu…
Ubezpieczenia Pocztowe
Kierownik Zespołu Szkoleń i Obsługi Sprzedaży
Nest Bank
Wykonawca dostarczył nam funkcjonalny produkt i usługę wdrożeniową w korzystnej cenie. Firma zapewniła pełne dopasowanie użyteczności produktów do indywidualnych potrzeb klienta.
Nest Bank
Kierownik Wydziuału Rozwoju i Szkoleń
Michelin Polska S.A.
Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, przez kompetentnych, dobrze przygotowanych organizacyjnie oraz merytorycznie trenerów.
Michelin Polska S.A.
Kierownik Szkoleń Zawodowych
PPG Deco Polska
Szkolenie przeprowadzone sprawnie, w sposób przystępny dla wszystkich uczestników. Materiały logicznie ułożone w całość. Program szkolenia zawierał dużo ćwiczeń i zadań praktycznych pozwalających uczestnikom szybko opanować zasady obsługi programu Articulate. Prowadzący szkolenie udzielał wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytania. Co istotne po szkoleniu istnieje możliwość otrzymania cennych konsultacji.
PPG Deco Polska
Technical Academy PPG Deco Manager