ZAufaj naszemu doświadczeniu

Kursy elearningowe na zamówienie

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie kursów, które angażuja i ekscytuja uczniów. Pomagamy firmom przekroczyć własne oczekiwania e-learningowe i osiagnac cele organizacyjne bez przekraczania budżetu.

Zobacz więcej
Kursy e-learningowe
Postaw na nas

Zalety Naszych szkoleń elearningowych

arrow
01
Współpraca

Współpracujemy z Twoim zespołem, aby uchwycić twoją wiedzę i przekształcić ją w doświadczenie edukacyjne, które polubią pracownicy.

arrow
02
process2
Oszczędzaj czas

Masz zbyt wiele pracy do zrobienia? Zleć część pracy Nam. Pomożemy Tobie w niestandardowych projektach e-learningowych, grafikach, akcjach, grach.

03
process3
Śledź postępy

Tworzyć kursy z dowolnymi wymaganiami dotyczącymi śledzenia wyników i czasu spędzonego w kursie. Kursy publikujemy do Scorm i Tin Can Api.

Nauczanie

Grywalizacja

Tworzymy gry szkoleniowe. Pracownik zaczyna grę z pewną ilością zasobów, które inwestuje. Łatwe:) Od teraz Twój pracownik to zaangażowany gracz, któremu będzie zależeć na dokończeniu rozgrywki.

By to zrobić musi wykonać zadania i zdobyć kolejne zasoby na inwestycje. To tylko jeden z pomysłów na grę.

Grywalizacja Articulate
Szybka realizacja 80%
Wsparcie po zakupie 95%
Brak ukrytych kosztów 100%
Dlaczego my

Efektywność kosztowa szkoleń elearningowych

Nasze ceny zależą od twoich potrzeb. Prześlij nam zapytanie a dokonamy dla Ciebie wyceny kursu czy animacji.

Zaproponujemy różne rozwiązania i techniki opracowania szkolenia e-learningowego dla Ciebie. Dzięki temu poznasz różnice w wyglądzie szkolenia, czyli również różne ceny wdrożenia Twojego pomysłu. Zlecanie produkcji szkoleń e-learningowych nie musi być drogie!

nasze animacje

Animacje elearning

Poznaj przykłady naszych animacji wykorzystanych w szkolenia e-learningowych. Tworzymy animacje na potrzeby kursów e-learningowych, animacje produktowe, filmy instruktażowe z wywiadem. Animacja w kursie może demonstrować działanie produktu, procesu, strukturę i jest jednym z interaktywnych elementów kursu. Możemy zbudować kurs oparty głównie o animacje i na ich tle dodać interakcje: pytania, decyzje, warstwy z opisem zagadnienia.

Animacje Arstech

Nauczanie

Popularne typy szkoleń elarningowych